گارانتی

کلیه محصولات اززمان تحویل دارای 12 ماه گارانتی و یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث است که تا 10 سال قابل تمدید خواهد بود.

دوره گارانتی محصولات بالابرهای ثابت از زمان نصب و راه اندازی توسط پرسنل نصب کننده بالابر آغاز خواهد شد.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش هستند. بدیهی است در صورت ایجاد خسارات یا خرابی بیش از حد و عدم امکان تعمیر بالابر در محل ، محصول به کارخانه ارسال و در بخش خدمات پس از فروش، بصورت بنیادین در قسمتهای هیدرولیک ، برق ، ریلها . و سازنده های فلزی و دیگر اجزاء تعمیر و پس از بازسازی کامل به محل استفاده ارسال می گردد.

از مشتریان عزیز تقاضا میگردد، در صورت خرابی محصولات این شرکت با شماره تلفن 53806-021 تماس حاصل کرده و مشکلات دستگاه خریداری شده را کتباً ارسال نمائید، تا سریعاً پس از ارسال فرم درخواست و همچنین هماهنگیهای لازم ، کارشناسان باتجربه به همراه کلیه تجهیزات و لوازم یدکی ، در هر نقطه از ایران و کشورهای همجوار حاضر گردیده و تعمیرات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

با توجه به بهینه سازی و ارتقاء سیستم محصولات ، این شرکت امتیاز خرید بالابرهای قدیمی و جایگزین آن با بالابرهای جدید را به خریداران محترم اعطا می نماید.

 

لینک مرتبط :

سایت اصلی آسیابرج